dot with x in it

Sessiooni taimer. Kliki (!) nupule, et seada kontole mängupiirang 8-ks tunniks (link lehe jaluses).

arrow left arrow right
00:00
cZqR-iruX-rtva-JpnQ-HEX1-aiM4-EfbP-uWXA

Vastutustundlik mängude korraldamine Eesti Lotos – tegevuste ülevaade

 

Eesti Loto lähtub oma igapäevases äritegevuses vastutustundlike mängude korraldamise põhimõtetest eesmärgiga ennetada mängurlusega seotud probleemide tekkimist Eesti Loto loteriimängude mängijate seas. Need põhimõtted on aluseks Eesti Loto töötajate, edasimüüjate ja teiste koostööpartnerite tegevusele ning on suunatud lotomängijate huvide kaitseks.
Loe lähemalt...

Eesti Loto vastutustundliku mängude korraldamise deklaratsioon

Eesti Loto pakub meelelahutuslikel eesmärkidel loteriimängude mängimise võimalust, kuid teadvustab oma tegevusega kaasnevaid võimalikke hasartmängu riske mängijatele. Ettevõtte strateegiliseks eesmärgiks on tegevuse korraldamine viisil, mis aitab tõsta mängijate teadlikkust ning ennetada ja piirata probleemset mängurlust. Ettevõte rakendab vastutustundlikke mängude korraldamise põhimõtteid vastavuses European Responsible Gaming Standard‘iga. Loe lähemalt...

Kui lotomängimisest on kujunenud probleem

Probleemse mängurluse puhul võib nõu ja abi saamiseks pöörduda MTÜ Hasartmängusõltuvuse nõustamiskeskuse abiliinile 15410 või www.15410.ee.

Eesti Loto veebilehel saab mängija seada endale 8-tunnise mängupiirangu. Selleks tuleb logida sisse oma mängukontole, valida "Konto menüü" ja "Minu andmed", vajutada "Ajutine mängupiirang 8-ks tunniks" ning aktiveerida valik, vajutades "Lukusta".

Mängija saab seada endale ka pikemaajalise loteriimängimise piirangu, lisades end Maksu- ja Tolliameti hasartmängu mängimist piiravasse nimekirja. Lisainfo selle kohta leiate EMTA kodulehelt.

Avalduse enda enesevälistusnimekirja lisamiseks leiate siit ning saate selle esitada digiallkirjastatuna Eesti Lotole aadressil info@eestiloto.ee või Maksu- ja Tolliametile  hasart@emta.ee

Isikutuvastus pileti ostmisel

Bingo loto, Vikinglotto, Keno ja Eurojackpoti pileti ostmisel ja võidu kontrollimisel tuleb müügipunktis esitada isikut tõendav dokument. Lotopilet on seotud mängija isikukoodiga ja juhul, kui pilet kaotsi läheb, makstakse võit mängijale siiski välja.
Loe lähemalt...