dot with x in it

Sessiooni taimer. Kliki (!) nupule, et seada kontole mängupiirang 8-ks tunniks (link lehe jaluses).

arrow left arrow right
00:00
lrsV-1yuI-bLRA-seLB-VzTJ-BNG4-SDO6-0Eq3

KKK

Miks pean registreerimisel IBAN-i mängukontoga siduma?

See on vajalik, et saaksid oma e-rahakotis oleva raha igal hetkel välja kanda ning Eesti Loto poolt automaatkannetega välja kantud summad jõuaksid kindlasti sinuni.

Miks pean IBAN-i sidumiseks mängukontoga kandma e-rahakotti 5 €?

IBAN-i kinnitamiseks mängukontole peab alustuseks tegema kande e-rahakotti. Kantav summa saab mängija ise valida ja see saab minimaalselt olla 1 €, kuid kui soovid kohe ka hakata pileteid ostma, siis soovitame kanda raha e-rahakotti väikse varuga. Kui soovid hetkel vaid mängukonto registreerida, kuid ei hakka kohe mängima, siis saad soovikorral raha e-rahakotist kohe pärast registreerimist välja kanda.

Makse tegemine on lihtne ja turvaline viis oma arvelduskonto sidumiseks, sest tagab, et seod oma mägukontoga tõepoolest toimiva arvelduskonto – käsistsi numbreid sisestades on võimalus eksida ja sel juhul võib Sul tekkida hiljem raskusi raha e-rahakotist väljakandmisel. 

Miks võttis Eesti Loto kasutusele e-rahakoti?

Uue mängukonto e-rahakotil on mängija jaoks mitmeid eeliseid, mis oli ka põhjus, miks e-rahakoti kasutusele võtsime:

  • eeldusel, et e-rahakotis on väike rahavaru, on piletite ostmine väga lihtne ja kiire;
  • mängijal on võimalik oma lotole kulutatavat summat paremini kontrollida ja ostu planeerida;
  • võidud kuni 1999,99 € makstakse välja koheselt pärast loosimistulemuste selgumist – seni pidi veebimängija ootama kuni 10 päeva;
  • mängija saab vormistada püsitellimuse piletite ostuks (lisaks e-rahakotile saab ostu vormistada ka otse maksekaardiga tasumiseks);
  • ka kaupluse lototerminalis piletite ostja saab oma võidud tellida e-rahakotti väljamaksmiseks – nii ei lähe ka ükski väikevõit kaotsi;
  • tähtajaks vormistamata võidud makstakse 90 päeva möödudes mängija e-rahakotti – sellisteks võitudeks saavad siis olla nii mistahes suurusega terminalivõidud, mida ei olnud automaatselt e-rahakotti väljamakstuks tellitud, kui ka veebist ostetud piletite suured võidud, mida mängija ei ole hoolimata Eesti Loto püüdest mängijaga ühendust saada, vormistama tulnud.

Raha saab e-rahakotist välja kanda oma mängukontoga seotud arvelduskontole mõne hetkega. Ja juhul, kui mängija ei ole 60 päeva jooksul oma mängukontole sisse loginud ega ka muudest kanalitest lotopiletit ostnud, siis kannab Eesti Loto mängija e-rahakotis oleva raha välja tema mängukontoga seotud arvelduskontole.

Kas mängijale tekib e-rahakoti kasutamisega seoses täiendavaid kulusid?

Mängija jaoks ei teki raha e-rahakotti ega e-rahakotist välja kandmisel täiendavaid kulusid, va juhul, kui pank küsib vastavalt oma hinnakirjale ja mängija poolt kasutatavale teenuspaketile internetipanga maksete eest tasu (raha pealekandmisel, on samamoodi ka täna).

Vaata ka vastuseid teistele enimküsitud küsimustele