dot with x in it

Sessiooni taimer. Kliki (!) nupule, et seada kontole mängupiirang 8-ks tunniks (link lehe jaluses).

arrow left arrow right
00:00
n21l-Cv97-Hz8M-ouqv-NibN-fx7G-YQUj-arWf

open KKK

Kas m-loto mängijana saan jätkata mängimist nagu varasemalt?

open close

M-loto mängija peab samuti mängimise jätkamiseks uues veebis mängukonto registreerima, tegema konto lehel linnukese m-loto kasutamiseks ning oma mobiilinumbri kinnitama. Ka m-loto võidud kantakse edaspidi e-rahakotti.

Kas terminalimängija jaoks ka midagi uue veebiga seoses muutub?

open close

Ka terminalimängijana saad veebiuuendustest kasu, kui oled loonud veebis mängukonto:
•  mängukontol näed kõiki oma pileteid ja nendega saadud võite, sh terminalist ostetuid;
•  saad tellida võiduteavitused oma e-posti aadressile või mobiilltelefonile;
•  saad tellida oma kuni 1999,99 € suuruste võitude väljamaksmise oma mängukonto e-rahakotti – nii ei lähe ükski võit kaduma ega jää väljavõtmata. Võidud kantakse e-rahakotti koheselt loosimistulemuste avalikustamisel;
•  aeguva suurvõidu korral kantakse võidusumma sinu e-rahakotti;
•  kui sa ei ole tellinud kuni 1999,99 € suuruste võitude maksmist automaatselt oma e-rahakotti, siis kantakse kõik võidud, mistahes summas, nende aegumisel siiski sinu e-rahakotti.

Miks pean registreerima uue konto, kui mul on Eesti Loto mängukonto juba ammusest ajast olemas?

open close

Koos uue veebikeskkonnaga võtame kasutusele ka uue mängijahaldussüsteemi. Oleme küll sinu andmed uude süsteemi üle viinud, kuid seoses uute teenuste kasutuselevõtuga (e-rahakott, aeguvate võitude e-rahakotti kandmine vms) vajame, et oma andmete õigsuse kindlasti üle kontrolliksid ning andmed oma mängukontoga sidumiseks kinnitaksid. Saad seda teha, valides esmakordselt uude veebi sisenemiseks “Registreeri”.

Kuidas saan konto registreerida? Mida selleks vaja on?

open close

Registreerimine on lihtne – seda saab teha ID-kaarti, mobiil-IDd, Smart-IDd või pangalinki kasutades. Lisaks läheb vaja kehtivat e-posti aadressi, endale kuuluvat Eestis tegutseva panga arvelduskontot ja ligipääsu sellele internetipangast. Registreerumiseks pead kinnitama ka nõustumise reeglitega, millega soovitame kindlasti ka tutvuda.

Mängukonto kasutamiseks pead kinnitama oma e-posti aadressi ning siduma enda arvelduskonto oma mängukontoga. Arvelduskonto saad mängukontoga siduda, kandes pangalingi kaudu endale kuuluvalt arvelduskontolt oma uue mängukonto e-rahakotti soovitud suuruses rahasumma, mille eest saad kohe hakata ka lotopileteid ostma. Ainult mängukontoga seotud arvelduskontole saad hiljem teha väljamakseid oma e-rahakotist. Registreerides saad valida ka, milliseid teavitusi ja mil viisil soovid edasipidi saada (neid seadistusi saad iga hetk muuta) ning juhul, kui soovid edaspidi sisselogimiseks kasutada kasutajanime/salasõna, saad ka selle seadistada.

Kas ma näen oma varasemalt (enne veebimuudatust) ostetud pileteid ka oma uuel kontol?

open close

Jah, kõik viimase 2 aasta jooksul mistahes kanalist (sh terminalist) ostetud pileteid näed oma mängukontol kohe pärast uue konto registreerimist. Vanas veebis ostetud piletite võidud, mille loosimine toimus enne uue mängukonto registreerimist, makstakse välja veel vanal viisil, st sinu arvelduskontole 10 töö päeva jooksul loosimisest arvates. Pärast uue mängukonto registreerimist toimunud loosimiste võidud kantakse juba sinu e-rahakotti.

Mis on maksekaart?

open close

Maksekaart on võimalus tasuda veebis lotopiletite eest lisaks pangalinkidele ka mängukontol registreeritud maksekaardiga. Seotavaks maksekaardiks võib olla nii deebet- kui krediitkaart. Olles kord maksekaardi oma mängukontoga sidunud, on maksekaardiga tasumine lihtne ja kiire: olles mängukontole sisseloginud ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID vahendusel, piisab alla 50€ ostude tegemisel vaid ühest klikist. Kui mängija on sisseloginud kasutajanime ja salasõnaga, või teinud 50-eurose või suurema ostu, peab ta „Turvalised e-ostud” programmi raames makse kinnitamiseks enda isikut tõendama, logides sisse oma internetipanka.

Mis on Everypay?

open close

Eesti Loto partneriks kaardimaksete vastuvõtmisel on AS SEB Pank. SEB on valinud oma makselahenduse teenusepakkujaks AS EveryPay.

Kas ma saan ka internetist maksekaardiga lotopileteid osta?

open close

Jah, selleks peab esimene kord tugeva autentimisviisiga (ID-kaart, Mobiil-ID, Smart-ID) sisse logides lisama maksekaardi andmed oma kontole, seejärel saab piletite eest maksekaardiga tasuda vaid 1 klikiga. Logides sisse kasutajanime ja salasõnaga või 50-eurose ja suurema ostu korral tuleb „Turvalised e-ostud” programmi raames makse kinnitamiseks  veelkord enda isikut tõendada, logides sisse oma internetipanka.

Mis juhtub, kui ma lototerminalist ostetud pileti ära kaotan?

open close

Müügipunktist ostetud arvloterii võidupileti kaotamisel saab mängija võidu vormistada oma Eesti Loto mängukontole sisse logides.

Kui mängijal mängukontot ei ole, saame tema isikukoodiga seotud piletite võite kontrollida allkirjastatud avalduse alusel.  

Proovisin maksekaarti oma kontole lisada, aga see ei õnnestunud

open close

Maksekaart peab olema Eestis tegutseva panga poolt väljaantud kehtiv deebet- või krediitkaart (vastavalt tingimustele peab maksekaart olema väljastatud eraisikule). Loe lähemalt Maksekaardi kasutamise tingimustest.