Eesti Loto uue mängukeskkonna illustratsioon

SINU UUS,
PAREM JA MUGAVAM
EESTI LOTO MÄNGUKONTO
OOTAB SIND!

Et saaksime Sinu käsutusse anda Sinu uue, palju rohkemate võimalustega mängukonto, on Sul vaja
lihtsalt uuesti registreeruda.

LOE LÄHEMALT
 

Registreeri omale uus mängukonto

Ka need, kel on siiani olnud toimiv mängukonto, peavad end uue veebi kasutamiseks www.eestiloto.ee veebikeskkonnas registreerima. Mängukonto registreerimiseks klõpsa lingile „Registreeri“ ning läbi alljärgnevad sammud:

 • 1. Tuvasta oma isik ID-kaardi, mobiil-ID, smart-ID või internetipanga vahendusel.
 • 2. Sisesta oma kontaktandmed ja vali, milliseid teavitusi soovid saada.
 • 3. Mängukonto kasutamiseks kinnita oma e-posti aadress, mobiilinumber* ja arvelduskonto number. *Mobiilinumbri kinnitamine ei ole kohustuslik, kui sa ei soovi pileteid osta m-loto vahendusel või tellida SMS-teavitusi.
 

Uue veebi funktsioonid

 •  

  Kõik piletid kontol nähtavad

  Nüüd näed oma mängukontol ka terminalist ostetud pileteid, sh neid, mis pole võitnud. Kui registeerid omale terminalimängijana konto, siis näed ostetud pileteid ka tagantjärele oma piletite ajaloos.

  Funktsiooni illustratsioon - Kõik piletid kontolt nähtavad Funktsiooni illustratsioon - Kõik piletid kontolt nähtavad
 •  

  E-rahakott

  E-rahakott on mugav ja kiire viis piletite eest tasuda! E-rahakotist tasutakse püsitellimuse eest (võimalik tasuda ka seotud maksekaardiga) ning e-rahakotti kantakse automaatselt ka kõik kuni 1999,99 euro suurused võidud kohe pärast loosimistulemuste selgumist. E-rahakotti saad teha sissemakseid pangalingi abil oma arvelduskontolt või mängukontoga seotud maksekaardilt, soovi korral saad mängimiseks kasutada ka oma võidetud summasid. E-rahakotist saad raha igal hetkel välja kanda oma mängukontoga seotud arvelduskontole.

  Funktsiooni illustratsioon - E-rahakott Funktsiooni illustratsioon - E-rahakott
 •  

  Terminalivõitude lihtsam vormistamine / välja maksmine

  Võitude automaatne e-rahakotti kandmine: kui terminalimängija omab veebis mängukontot ja teeb "Minu andmed" valikus vastava linnukese, kantakse kõik kuni 1999,99 € suurused võidud koheselt pärast loosimistulemuste selgumist mängija e-rahakotti.

  Võitude e-rahakotti kandmine käsitsi: kui linnukest pole tehtud, siis saab kuni 1999,99 € suurused terminalivõidud kanda oma e-rahakotti need ükshaaval oma võitude lehel valides.

  Funktsiooni illustratsioon - Terminalivõitude lihtsam vormistamine Funktsiooni illustratsioon - Terminalivõitude lihtsam vormistamine
 •  

  Võitude aegumine

  Arvloto võitude vormistamiseks on aega kuni 90 päeva. Kui mistahes suurusega võit jääb õigeaegselt vormistamata, siis kantakse see mängukonto olemasolul mängija e-rahakotti, suurvõidu puhul (so 2000 eurost suurem võidusumma) konto lukustatakse. Juhul, kui mängijal mängukontot ei ole, siis kantakse aegunud võidud sarnaselt varasemaga Eesti Loto reservfondi.

  Funktsiooni illustratsioon - Võitude aegumine Funktsiooni illustratsioon - Võitude aegumine
 •  

  Vastutustundlik mängimine

  Kõigile mängijatele kehtib vaikimisi ostulimiit 1999,99 € kuus. Limiit hakkab kehtima esimesest mängupäevast, so veebimängijate puhul uues süsteemis konto registreerimisest ja terminalimängijate puhul esimesest ostust pärast uue süsteemi kasutuselevõttu. Limiiti on võimalik tõsta või langetada, esitades Eesti Lotole vastavasisulise digiallkirjastatud avalduse. Mängija saab end vajaduse korral mängukontol ka ajutise enesevälistuse abil lotomängust 8-ks tunniks välistada.

  Funktsiooni illustratsioon - Vastutustundlik mängimine Funktsiooni illustratsioon - Vastutustundlik mängimine
 •  

  Püsitellimus

  Nüüd on võimalik vormistada arvloto piletiost ka püsitellimusena. Püsitellimuse eest tasud iganädalaselt oma mängukontoga seotud maksekaardi või e-rahakoti vahendusel. Võid vormistada mitmeid püsitellimusi, kasvõi ühele mängule mitu. Püsitellimuse pilet ostetakse alati samade, sinu poolt ise või pliks-plaks meetodil valitud numbritega. Soovi korral saad määrata, millisest jackpoti suurusest alates sulle pilet ostetakse.

  Funktsiooni illustratsioon - Püsitellimus Funktsiooni illustratsioon - Püsitellimus
 •  

  Kombo ost

  Arvloto pileteid saad osta ka valmis paketina, so Kombona, kus erinevate mängude piletid koos. Kombo puhul saad osta lotosüsteemi poolt fikseeritud numbritega pileteid.

  Funktsiooni illustratsioon - Kombo ost Funktsiooni illustratsioon - Kombo ost
 •  

  Teavituste tellimine

  Võiduteavitused: saadame võiduteavituse nüüd kõikidele piletitele, sh ka terminalist ostetud piletitele. Soovi korral saad seada alampiiri, millisest summast alates võiduteavitusi saadame.

  Jackpoti teavitus: nüüd on võimalik tellida oma meilile info jackpoti suuruste kohta. Juhul, kui tahad teavitust saada alates konkreetsest jackpoti suurusest, siis saad ka selle oma kontol määrata.

  Uudiskiri: saad tellida info Eesti Loto teenuste ja lisaloosikampaaniate kohta. Uudiskirja saadame üldjuhul ca kord kuus.

  Funktsiooni illustratsioon - Teavituste tellimine Funktsiooni illustratsioon - Teavituste tellimine
 •  

  Uus arvloterii Jokker

  Uues veebis lisandub ka uus arvloto mäng Jokker. Jokkerit saab mängida iga päev, sel on fikseeritud suurusega võidusummad ning iga päev on võimalus võita peavõit miljon eurot. Jokkerit saab hetkel mängida ainult veebis.

  Funktsiooni illustratsioon - Uus arvloterii Jokker Funktsiooni illustratsioon - Uus arvloterii Jokker

Vaata ka vastuseid oma võimalikele küsimustele

 • Koos uue veebikeskkonnaga võtame kasutusele ka uue mängijahaldussüsteemi. Oleme küll sinu andmed uude süsteemi üle viinud, kuid seoses uute teenuste kasutuselevõtuga (e-rahakott, aeguvate võitude e-rahakotti kandmine vms) vajame, et oma andmete õigsuse kindlasti üle kontrolliksid ning andmed oma mängukontoga sidumiseks kinnitaksid. Saad seda teha, valides esmakordselt uude veebi sisenemiseks “Registreeri”.
 • Jah, kõik viimase 2 aasta jooksul mistahes kanalist (sh terminalist) ostetud pileteid näed oma mängukontol kohe pärast uue konto registreerimist. Vanas veebis ostetud piletite võidud, mille loosimine toimus enne uue mängukonto registreerimist, makstakse välja veel vanal viisil, st sinu arvelduskontole 10 töö päeva jooksul loosimisest arvates. Pärast uue mängukonto registreerimist toimunud loosimiste võidud kantakse juba sinu e-rahakotti.
 • Registreerimine on lihtne – seda saab teha ID-kaarti, mobiil-IDd, Smart-IDd või pangalinki kasutades. Lisaks läheb vaja kehtivat e-posti aadressi, endale kuuluvat Eestis tegutseva panga arvelduskontot ja ligipääsu sellele internetipangast. Registreerumiseks pead kinnitama ka nõustumise reeglitega, millega soovitame kindlasti ka tutvuda.

  Mängukonto kasutamiseks pead kinnitama oma e-posti aadressi ning siduma enda arvelduskonto oma mängukontoga. Arvelduskonto saad mängukontoga siduda, kandes pangalingi kaudu endale kuuluvalt arvelduskontolt oma uue mängukonto e-rahakotti soovitud suuruses rahasumma, mille eest saad kohe hakata ka lotopileteid ostma. Ainult mängukontoga seotud arvelduskontole saad hiljem teha väljamakseid oma e-rahakotist. Registreerides saad valida ka, milliseid teavitusi ja mil viisil soovid edasipidi saada (neid seadistusi saad iga hetk muuta) ning juhul, kui soovid edaspidi sisselogimiseks kasutada kasutajanime/salasõna, saad ka selle seadistada.
 • Ilma kinnitusteta saad küll luua mängukonto, kuid lotopiletite ostmiseks pead kinnitama nii e-posti aadressi, kui ka siduma enda arvelduskonto oma Eesti Loto mängukontoga. Mobiilinumbri kinnitamine on kohustuslik vaid siis, kui soovid mängida m-lotot või tellida SMS-i vahendusel teavitusi.
 • Uues veebis mängukonto registreerimiseks pead kasutama tugevat autentimist (ID-kaart, mobiil-ID, Smart-ID, pangalink), kuid edaspidi saad soovi korral jätkata sisselogimist ka kasutajanime/salasõnaga. Selleks pead registreerimisel valima “Kasutan Kasutajanime/salasõna” ning määrama kasutajanime ja salasõna.

  Kui sul oli varasemalt kehtiv mängukonto, siis oleme sinu kasutajanime sinu jaoks broneerinud kuni uue konto registreerimiseni, et saaksid soovi korral sama kasutajanime valida. Aga võid võtta kasutusele ka uue kasutajanime. Kui sa registreerimisel kasutajanime/salasõna määrata ei soovi, siis vabastame sinu kasutajanime broneeringu, et selle saaks soovi korral kasutusele võtta keegi teine (kasutajanimi on kõigil mängijatel unikaalne).
 • M-loto mängija peab samuti mängimise jätkamiseks uues veebis mängukonto registreerima, tegema konto lehel linnukese m-loto kasutamiseks ning oma mobiilinumbri kinnitama. Ka m-loto võidud kantakse edaspidi e-rahakotti.
 • Ka terminalimängijana saad veebiuuendustest kasu, kui oled loonud veebis mängukonto:
  •  mängukontol näed kõiki oma pileteid ja nendega saadud võite, sh terminalist ostetuid;
  •  saad tellida võiduteavitused oma e-posti aadressile või mobiilltelefonile;
  •  saad tellida oma kuni 1999,99 € suuruste võitude väljamaksmise oma mängukonto e-rahakotti – nii ei lähe ükski võit kaduma ega jää väljavõtmata. Võidud kantakse e-rahakotti koheselt loosimistulemuste avalikustamisel;
  •  aeguva suurvõidu korral kantakse võidusumma sinu e-rahakotti;
  •  kui sa ei ole tellinud kuni 1999,99 € suuruste võitude maksmist automaatselt oma e-rahakotti, siis kantakse kõik võidud, mistahes summas, nende aegumisel siiski sinu e-rahakotti.

Ülevaade käes? Suundu meie uude veebi!

Registreeruma >