Vastutustundlik mängude korraldamine Eesti Lotos - 2018. aasta tegevuste ülevaade

Eesti Loto lähtub oma igapäevases äritegevuses vastutustundlike mängude korraldamise põhimõtetest eesmärgiga ennetada mängurluse probleemi tekkimist Eesti Loto loteriimängude mängijate seas. Need põhimõtted on aluseks Eesti Loto töötajate, edasimüüjate ja teiste koostööpartnerite tegevusele ning on suunatud lotomängijate huvide kaitseks.
Loe lähemalt...
 

Eesti Loto vastutustundliku mängude korraldamise deklaratsioon

Eesti Loto pakub meelelahutuslikel eesmärkidel loteriimängude mängimise võimalust, kuid teadvustab oma tegevusega kaasnevaid võimalikke hasartmängu riske mängijatele. Ettevõtte strateegiliseks eesmärgiks on tegevuse korraldamine viisil, mis aitab tõsta mängijate teadlikkust ning ennetada ja piirata probleemset mängurlust. Ettevõte rakendab vastutustundlikke mängude korraldamise põhimõtteid vastavuses European Responsible Gaming Standard‘iga. Loe lähemalt...

Kui lotomängimisest on kujunenud probleem

Probleemse mängurluse puhul võib nõu ja abi saamiseks pöörduda MTÜ Hasartmängusõltuvuse nõustamiskeskuse abiliinile 15410 või www.15410.ee.

Mängija saab seada endale ka loteriimängimise piirangu, lisades end Maksu- ja Tolliameti hasartmängu mängimist piiravasse nimekirja. Lisainfo selle kohta leiate EMTA kodulehel.

Avalduse enda enesevälistusnimekirja lisamiseks leiate siit ning saate selle esitada digiallkirjastatuna Eesti Lotole aadressil info@eestiloto.ee või Maksu- ja Tolliametile  hasart@emta.ee

Kohustuslik isikutuvastus

Alates 1. jaanuarist 2016 tuleb Bingo loto, Vikinglotto, Keno ja Eurojackpoti pileti ostmisel ja võidu kontrollil esitada isikut tõendav dokument. Lotopilet on seotud mängija isikukoodiga ja juhul, kui pilet kaotsi läheb, makstakse võit mängijale siiski välja.
Loe lähemalt...
 

Ennustatav jackpot: 21 000 000

Eurojackpot on paljude Euroopa riikide ühine lotomäng, millega võib võita kuni 90 miljonit eurot!
Mängima Tulemused

Ennustatav jackpot: 120 000

Bingo loto on põnev ja lihtne mäng, mille mängunumbreid saab veebis ise valida ning loosimisele telesaate vahendusel kaasa elada.
Mängima Tulemused

Ennustatav jackpot:
10 400 000

Vikinglotto on Skandinaavia ja Balti riikide ühine lotomäng, mille jackpot on alati vähemalt 3 miljonit eurot.
Mängima Tulemused

Peavõit:
300 000

Keno on palju põnevust ning valikuid pakkuv mäng, kus saab ise otsustada, mitme numbri ja millise panusega osaleda.
Mängima Tulemused