Uudiste arhiiv

"Suur lotokolmapäev" 22. märtsil
23.03.2017
22. märtsi telesaates “Suur lotokolmapäev” võideti Tallinna Järve Selverist ostetud piletiga Bingo Loto täismäng summas 23 243,90 eurot.
Mõlemad SuperSummi loosiratta keerutajad võitsid 1500 eurot.
22. märtsi loosimisel Viking Lotto jackpoti välja ei loositud, kogunenud võidufond kandub edasi järgmisesse loosimisse.
Palju õnne võitjatele!

Eesti Loto lotokolmapäev 22.03.2017

"Suur lotokolmapäev" 15. märtsil

16.03.2017
15. märtsi telesaates “Suur lotokolmapäev” võideti internetist ostetud piletiga Bingo Loto täismäng summas 23 877 eurot.
SuperSummi loosiratta keerutaja võitis 2000 eurot.
15. märtsi Viking Lotto loosimisel võitis 958 747 euro suuruse jackpoti lotomängija Norrast. Välja loositi ka Viking Lotto kohaliku 5+1 võidutasandi võit summas 64 513 eurot, võidu toonud pilet osteti internetist.
Palju õnne võitjatele!

Eesti Loto lotokolmapäev 15.03.2017

"Suur lotokolmapäev" 8. märtsil
09.03.2017
8. märtsi telesaates “Suur lotokolmapäev” võideti Rocca al Mare Kaubanduskeskuse R-Kioskist ostetud piletiga Bingo Loto täismäng summas 24 052,60 eurot.
SuperSummi loosiratta keerutajad võitsid 1500 ja 15 000 eurot.
8. märtsi Viking Lotto loosimisel läks 1 946 514 euro suurune jackpot jagamisele kahe Norra ja ühe Taani mängija vahel.
Palju õnne võitjatele!

Eesti Loto lotokolmapäev 08.03.2017

"Suur lotokolmapäev" 1. märtsil
02.03.2017
1. märtsi telesaates “Suur lotokolmapäev” võideti internetist ostetud piletiga Bingo Loto täismäng summas 22 545,30 eurot.
SuperSummi loosiratta keerutajad võitsid 5000 ja 1800 eurot.
1. märtsi Viking Lotto loosimisel jackpoti välja ei loositud, kogunenud võidufond kandub edasi järgmisesse loosimisse.
Palju õnne võitjatele!

Eesti Loto lotokolmapäev 01.03.2017

Kaks noort meest said veebruaris lotoga sadade tuhandete võrra rikkamaks
01.03.2017
Viimased nädalad on toonud Eestisse kaks suuremat lotovõitu: 15. veebruari telesaates “Suur lotokolmapäev” võideti Bingo Loto jackpot 352 599 eurot ning 22. veebruari Viking Lotto loosimisel võideti 5+1 võidutasandiga 101 082,20 eurot. Tänaseks on mõlemad võidud ka vormistatud. Mõlema võidu saajateks osutusid noored mehed.
Bingo Loto jackpoti võitja on veel õppiv Lääne-Eestist pärit noormees, kes ostis võidupileti internetist. Mees plaanib osa võidust investeerida, samuti soetada uue auto. Käesolev suurvõit on mehe esimene lotovõit üldse, varasemalt on mees mõnel korral mänginud Viking Lottot ja Eurojackpoti. Viking Lotto 5+1 võitjaks on Kohtla-Järvelt pärit mees, kes töötab energeetika valdkonnas. Mees ei ole abielus, kuid naerab, et “nüüd ilmselt varsti on”. Võiduraha abiga plaanib mees remontida kodumaja ja toetada oma perekonda. Ka selle noore mehe jaoks oli käesolev suurvõit esimene lotovõit. Päev oli aga mehe jaoks väga õnnelik, sest võit – küll vaid 2,10€ – tuli ka teise Viking Lotto piletiga.
Mõlemad mehed on võidu-uudist jaganud esialgu vaid oma perega.  
Palju õnne võitjatele!

NB! Muudatused piletite ja võitude kuvamisel mängija veebikontol

Oleme teinud Eesti Loto veebis muudatusi, et mängukonto omanikel oleks oma ostetud piletitest ja saadud võitudest parem ülevaade.
Ühe muudatusena oleme loonud eraldi aktiivsete piletite vaate. See on leitav “Minu piletite” all eraldi menüüvalikuna. Jätkuvalt on võimalik valida kõigi piletite vaade, kus kuvatakse kõiki viimase 180 päeva jooksul ostetud pileteid. Mängude lõikes on võimalik nii aktiivseid kui kõiki pileteid vaadata, kui valite rippmenüüst huvipakkuva mängu.
Teine oluline muudatus puudutab neid mängijaid, kellel on küll Eesti Loto mängukonto, kuid kes aeg-ajalt mängivad arvloteriid ka müügipunktide lototerminalides. Nimelt on nüüd “Minu võitude” menüüvaliku all võimalik eraldi valida “Terminalivõidud”, kus kuvatakse müügipunkti lototerminalist ostetud võidupileteid, mille võit on veel vormistamata. Neid võite kuvatakse kuni võidu vormistamiseni või kuni võidu aegumiseni 90 päeva pärast vastavat loosimist. Mängude lõikes saab võidupileteid vaadata taas rippmenüüst huvipakkuvat mängu valides.
Ühtlasi on võimalik soovi korral mängukontol kohe ka terminalivõidud vormistada, saates Eesti Lotosse vastava eeltäidetud digiallkirjastatud avalduse. Oma kõiki kehtivaid vormistamata terminalivõite näevad ka need mängijad, kes oma mängukonto alles loovad.
Mängijatel, kel Eesti Loto veebikontot ei ole, on jätkuvalt võimalik oma väljamaksmata võitude kohta saada infot Eesti Loto kontoris kohapeal (Hallivanamehe 4, Tallinn) või elektrooniliselt digiallkirjastatud avalduse alusel. 

Muudatused klassikaliste loteriide üldreeglites alates 07.06.2016
Alates 7. juunist k.a kehtivad uued Eesti Loto klassikaliste loteriide üldreeglid. Seoses kohustusliku isikutuvastusega alates käesoleva aasta jaanuarist on Eesti Lotol nüüd olemas mängijate isikukoodid. Seetõttu on reeglitesse lisatud punkt, et kui hiljemalt 21 päeva enne võidu väljastamise viimast tähtaega ei ole mängija oma võitu vormistanud, siis võtab Eesti Loto ise suurema võidu saanud mängijaga ühendust. Ühenduse võtmiseks kasutatakse mängija Rahvastikuregistris olevaid kontaktandmeid. Suurema võidu saajateks loetakse mängijad, kelle müügipunktist ostetud pilet on võitnud vähemalt 650 € või  veebist ostetud pilet enam kui  2000 €. Et väiksemate võitude korral Eesti Loto mängijaga ühendust ei võta, peavad mängijad oma terminalist ostetud pileteid jätkuvalt ise kontrollima. Veebimängijatele kantakse kuni 2000 € suurused võidud arvelduskontole automaatselt.
Uutes reeglites on sätestatud ka võidunõude pärimisega seonduv.
Tutvu uute reeglitega siin.

Dokumendita uuel aastal enam lotot osta ei saa

Alates 1. jaanuarist 2016 peavad lotomängijad arvloterii pileti ostmisel esitama ID-kaardi või muu isikut tõendava dokumendi. Kiirlotot saab jätkuvalt osta ilma dokumenti esitamata.
Muudatus on tingitud hasartmänguseaduse muudatusest, mis võimaldab edaspidi loteriimängijatel kanda end Maksu- ja Tolliameti poolt hallatavasse hasartmängu mängimist piiravasse nimekirja (nn enesevälistusnimekirja) ning kohustab Eesti Lotot tagama, et end enesevälistusnimekirja lisanud isik ei saaks arvloteriid mängida. 
Alates uuest aastast saab arvloterii pilet olema seotud mängija isikukoodiga, samuti makstakse võidud edaspidi välja vaid pileti omanikule. Lotopiletile trükitakse piletiomaniku isikukoodi seitse esimest numbrit ja mängija peab pileti ostul veenduma nende õigsuses.
Hea uudis mängijate jaoks on see, et juhul kui pilet on kaduma läinud, saab mängija isikut tõendava dokumendi alusel Eesti Lotost oma võidu siiski kätte.
Internetis (aga ka m-lotot) mängides toimub kontroll enesevälistusnimekirja vastu igakordsel kontole sisselogimisel automaatselt ning tänaste veebimängijate jaoks ei muutu seadusemuudatuse tõttu kasutusmugavuses tänasega võrreldes midagi. Veebis on võimalik mängukonto luua ID-kaardi, mobiil-ID või pangalingi vahendusel.

Loe lähemalt siit.

Hea lotomängija!
Viking Lotto, Bingo Loto ja Keno Loto viimaste loosimiste võidunumbreid saad teada ka helistades telefonil 65 02 025. Head lotoõnne!
 

Ennustatav jackpot: 16 000 000

Eurojackpot on paljude Euroopa riikide ühine lotomäng, kus minimaalne tagatud jackpot on 10 miljonit eurot.
Mängima Tulemused

Ennustatav jackpot: 380 000

Bingo Loto on eriti põnev ja lihtne mäng, sest võidunumbrid loositakse välja telesaates.
Mängima Tulemused

Ennustatav jackpot koos Õnnenumbriga:
1 600 000
Ennustatav jackpot:
1 000 000
Ennustatav 5+1 võidusumma:
120 000

Viking Lotto on Taani, Rootsi, Norra, Soome, Islandi, Läti, Leedu ja Eesti ühine lotomäng.
Mängima Tulemused

Peavõit:
300 000

Keno Loto on rohkelt põnevust ja valikuid pakkuv mäng, kus võid ise otsustada, mitme numbriga ja millise panusega osaled.
Mängima Tulemused