KKK - Võidud

Võidud internetis

Võitsin, aga võidusumma ei ole pangakontole laekunud?
Võidud makstakse Eesti Loto interneti keskkonna kasutajaks registreerimisel määratud pangakontole 10 tööpäeva jooksul. Kui loosimisest on möödunud 10 tööpäeva ja võidusummat pangakontole pole laekunud, siis kontrolli üle oma andmed Eesti Loto internetikeskkonnas. Kui andmed on parandatud, siis palun anna sellest teada Eesti Loto klienditeenindusele e-kirja teel klienditugi@eestiloto.ee

Kuidas saan võidu kätte, kui ostsin pileti internetist?
Internetist ostetud lotopiletiga saadud võit suuruses kuni 1999,99 eurot kantakse 10 tööpäeva jooksul automaatselt mängija mängukontol märgitud arvelduskontole. Kui loosimisest on möödunud 10 tööpäeva ja võidusummat pangakontole pole laekunud, kontrolli üle oma andmed Eesti Loto internetikeskkonnas. Kui andmed on parandatud, palun teavita sellest Eesti Loto klienditeenindust aadressil: klienditugi@eestiloto.ee
Kui internetist ostetud lotopileti võit on suurem kui 2000 eurot tuleb võit kas Eesti Loto kontoris või digitaalselt vormistada. Vaata lähemalt, kuidas võitu digitaalselt vormistada.

Kui minu pileti eest maksab keegi teine, kuhu läheb võit?
Võit kantakse kasutajaks registreerimisel sisestatud kontole.
 
Minu internetist ostetud Bingo loto pilet võitis. Sain oma e-mailile võidu kohta kaks erineva summaga võiduteadet. Miks?
Võiduteade saadetakse Teile iga võidu kohta eraldi. Näiteks kui olete võitnud Bingo lotoga nii nurkade- kui ka diagonaalidemängu, siis saate selle kohta ka kaks teadet. Sama kehtib ka siis, kui mängite mitme väljaga Vikinglottot. Näiteks, kui Teie ostetud viie mängureaga Vikinglotto piletil võitis kolm rida, siis saate ka kolm võiduteadet.

Kui võidan suurema summa, kuidas ma siis oma võitu tõestan?
Kuivõrd kõik Teie andmed on elektrooniliselt olemas, peab suurema võidu vormistamiseks Eesti Lotosse tulema kehtiva isikut tõendava dokumendiga (id-kaart, pass, juhiluba). Muid tõestusmaterjale vaja pole.
 
Kui valida internetist ostetud pileti võidu teavitamiseks sms, siis kas see toob mingisuguseid lisakulutusi mängijale?
Jah, sõnumi hind on 0,19 eurot.

 
Kuidas saab kontrollida arvloteriide võidunumbreid?
Arvloteriide Vikinglotto, Keno, Bingo loto ja Eurojackpoti võidunumbrid avaldatakse meie koduleheküljel. Viimaste loosimiste võidunumbreid saab teada ka helistades telefonil 65 02 025.

Kui kiiresti tuleb võit vormistada?
Arvloterii (Bingo loto, Vikinglotto, Eurojackpot, Keno) võit tuleb vormistada 90 päeva jooksul alates esimesest loosimisele järgnevast päevast.
Kiirloteriide võitude vormistamise viimane kuupäev on kirjas pileti tagaküljel.

Kas digitaalselt saab vormistada vaid interneti ja m-loto vahendusel ostetud piletite võite?
Digiallkirjastatud avalduse alusel on võimalik vormistada kõiki arvloterii võite sõltumata võidusummast.

Kas loteriivõidud on tulumaksuga maksustatavad?
Ei, kõik Eesti Loto loteriivõidud on tulumaksust vabastatud.

Kui võidan suurema summa, kuidas ma siis oma võitu tõestan?
Et kõik arvloterii piletid on seotud mängija isikukoodiga, piisab suurema võidu tõestamiseks isikut tõendava dokumendi (ID-kaart, pass, juhiluba) esitamisest Eesti Loto kontoris.

Mida teha, kui müügipunktist ostetud võidupilet on kadunud?
Kõik piletid, sh müügipunktist ostetud piletid, on seotud mängija isikukoodiga ning pileti omanik saab võidu kätte ka siis, kui võidupilet on kadunud. Võidu kättesaamiseks on kaks võimalust:
  1. Terminalist ostetud piletite vormistamata võite saavad kontrollida kõik mängijad, kes on endale Eesti Loto kodulehel mängukonto registreerinud. Vormistamata võiduga piletid kuvatakse menüüvalikus “Terminali võidud” kuni võidu aegumiseni, s.o kuni 90 päeva pärast loosimist. Võit on võimalik oma mängukontol vormistada, digiallkirjastades eeltäidetud võidusumma väljamaksmise avalduse ning saates selle aadressil lotopost@eestiloto.ee
  2. Kui mängijal ei ole Eesti Loto kodulehel registreeritud mängukontot, on võimalik mängija isikukoodiga seotud vormistamata võite kontrollida allkirjastatud avalduse alusel. Kui päringu tulemusel selgub, et mängijal on vormistamata võite, tuleb mängijal võidu kättesaamiseks esitada allkirjastatud võidusumma väljamaksmise avaldus. Mõlemat avaldust saab esitada digitaalselt allkirjastatult e-posti teel (lotopost@eestiloto.ee) või Eesti Loto kontoris isikut tõendava dokumendi alusel.
Vaata lähemalt, kuidas võidupileti päringut digitaalselt esitada
Vaata lähemalt, kuidas võidunõuet digitaalselt esitada

Kas miljonivõidud makstakse välja ühekorraga, kui ei, siis kuidas?
Lotovõit makstakse välja korraga kogu võidusumma ulatuses.

Võitsin loteriipiletiga 100 eurot ja loteriimüüja ei saanud mulle seda võitu välja maksta. Miks?

Arvloterii võidusummad kuni 35 eurot saab kätte igast lototerminaliga varustatud müügipunktist. Võimalusel teeb lotomüüja võidumakseid ka üle 35 euro, arvloterii puhul kuni 650 euroni. Kiirloterii võite saab lotomüüja võimalusel väljastada kuni 100 euroni, sõltuvalt konkreetse lotomängu/kiirlotopileti reeglitest. Müügikohas väljamakstava võidu maksimaalne suurus on toodud ära lotopileti tagaküljel.

Kas selleks, et saada kätte oma 320 euro suurune võit, pean ilmtingimata teisest Eestimaa otsast Tallinna tulema?
  • Arvloteriide (Bingo loto, Vikinglotto, Eurojackpot, Keno) võidud summas kuni 650 eurot ning kiirloteriide võidud kuni 100 eurot makstakse võimalusel välja suuremates müügipunktides. Täpsem info müügipunktides võitude maksmise kohta telefonil 6 50 20 30.
  • Kuni 1999,99 euro suurust (nii arv- kui kiirloterii) võitu on võimalik vormistada kõikides Eesti Posti postkontorites. Võidu vormistamisel täidetakse võidunõude avaldus, mis saadetakse tähitult Eesti Lotosse. Võidu vormistamisel võitjale täiendavaid kulusid ei lisandu.
  • Kõiki võite saab vormistada tööpäeviti vahemikus kell 10.00-16.00 Eesti Lotos aadressil Hallivanamehe 4, Tallinn. Kaasa tuleb võtta isikut tõendav dokument ja arvelduskonto number, müügipunktist ostetud võidupileti korral ka võitu kinnitav lotopilet.
  • Kõiki müügipunktist ostetud võite ning internetist ostetud piletitega võidetud üle 2000 euroseid võite on võimalik lisaks ülaltoodule vormistada ka digitaalselt.
Kui kiiresti laekub võit minu kontole?
Võidud, mis on vormistatud Eesti Loto kontoris, kantakse võidu vormistamisel märgitud arvelduskontole 30 päeva jooksul alates võidu vormistamise päevast.
Võidud, mis on vormistatud Eesti Posti postkontorites, kantakse võidu vormistamisel märgitud arvelduskontole 30 päeva jooksul alates võidunõude avalduse laekumisest Eesti Lotosse.
Bingo loto stuudiomängus ja SuperSummi loosirattalt võidetud summad kantakse võidunõude avalduses märgitud arvelduskontole 30 päeva jooksul alates salvestusele järgnevast tööpäevast.

Kas lotovõitu saab kanda ka kellegi teise arvelduskontole?
Müügipunktist ostetud lotopileti võit kantakse mängija poolt nimetatud arvelduskontole, soovi korral ka kolmandale isikule.
Internetist ning m-loto teel ostetud lotopileti võitu saab mängija internetikeskkonna kasutajatingimustest tulenevalt kanda vaid Eesti Loto internetikeskkonna kasutajaks registreerimisel määratud arvelduskontole.
 
See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt