KKK - M-loto
Mis on m-loto?
M-loto on loteriipiletite müügikanal ehk võimalus osta loteriipileteid mobiiltelefoni vahendusel. Täpsemalt saate m-lotost lugeda siit. Palun tutvuge ka  kasutajalepingu tingimustega.

Soovin mängida m-lotot, mida ma pean selleks tegema?
M-loto mängimiseks tuleb ennast kodulehel kasutajaks registreerida. Kui Te olete juba registreerunud interneti teel mängijaks, on Teil võimalik registreerida ennast ka m-loto mängijaks. Selleks valige peale kodulehele sisselogimist menüüpunkti "Konto" ning registreerige oma mobiiltelefoni number (märgi number väljale m-loto mob. tel.). M-loto teenuse kasutamisega kinnitate, et olete tutvunud kasutajalepingu tingimustega, nõustute nendega ning kohustute neid järgima.

Kuhu kantakse minu võit?
Võit kantakse registreerimisel märgitud pangakontole 10 tööpäeva jooksul. Võidunõude esitamise tähtaeg on 90 päeva alates esimesest loosimisjärgsest päevast. NB! Pank teostab ülekandeid ainult juhul, kui konto number ja konto omaniku nimi on õiged. M-loto võidu kättesaamiseks peab olema registreerimisel sisestatud õige konto omaniku nimi.

Registreerisin hiljuti ennast Eesti Loto kodulehel kasutajaks, kuid mul endiselt ei õnnestu mängida m-lotot. Miks?
Tõenäoliselt ei ole Te oma mobiiltelefoninumbrit registreerinud. Palun kontrollige numbri olemasolu väljal “M-loto mob.tel.” Täpsemalt m-loto mobiiltelefoninumbri registreerimise kohta saate lugeda siit.

Proovisin helistada 17788*2, sain vastuseks “Teie numbrile ei ole avatud loto mängimise teenust”?
Arvatavasti on Teil firmale kuuluv mobiiltelefoninumber, millel on loto mängimise teenus vaikimisi suletud. Kui loto mängimise teenus ei ole avatud,  ei saa tellida ka võiduteavitust SMS-i teel. Teenuse aktiveerimise lubamiseks peate pöörduma oma tööandja poole.

Proovisin helistada 17788*3, kuid sain vastuseks “Pileti väljastamine ebaõnnestus, kuna Teie numbril on piirang antud teenuse kasutamiseks”.
Selline teade tähendab, et lotopileti ostuks ei ole piisavalt raha. Kui olete mobiilioperaatori lepinguline klient, siis on piletite ostuga ületatud päevalimiit 40 eurot, proovige järgmisel päeval uuesti. Kui olete kõnekaardi kasutaja, siis ei ole Teie kõnekaardi ettemaksukonto jääk piisav, et osta lotopiletit. Laadige oma kõnekaardile raha juurde ja proovige uuesti.
 
See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt