KKK - Arvloto

NB! Hetkel ei ole kahjuks võimalik maksekaardina siduda ega kasutada VISA kaarte.

Mis on maksekaart Maksekaart on võimalus tasuda veebis lotopiletite eest lisaks pangalinkidele ka mängukontol registreeritud maksekaardiga. Seotavaks maksekaardiks võib olla nii deebet- kui krediitkaart. Olles kord maksekaardi oma mängukontoga sidunud, on maksekaardiga tasumine lihtne ja kiire: olles mängukontole sisseloginud ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID vahendusel, piisab alla 50€ ostude tegemisel vaid ühest klikist. Kui mängija on sisseloginud kasutajanime ja salasõnaga, või teinud 50-eurose või suurema ostu, peab ta „Turvalised e-ostud” programmi raames makse kinnitamiseks enda isikut tõendama, logides sisse oma internetipanka.
 
Mis on “Turvalised e-ostud” programm?
„Turvalised e-ostud” (inglise keeles 3D Secure või 3DS) on rahvusvaheliste kaardiorganisatsioonide poolt loodud lahendus, mis muudab internetist ostmise tänu kaardi valdaja lisatuvastamisele senisest turvalisemaks. Isegi kui keegi sinu pangakaardi andmed kopeerib, ei ole tal ainult selle info põhjal võimalik programmiga liitunud internetipoes ostude eest maksta.
 
Mis on Everypay?
Eesti Loto partneriks kaardimaksete vastuvõtmisel on AS SEB Pank. SEB on valinud oma makselahenduse teenusepakkujaks AS EveryPay.
 
Kas ma saan ka internetist maksekaardiga lotopileteid osta?
Jah, selleks peab esimene kord tugeva autentimisviisiga (ID-kaart, Mobiil-ID, Smart-ID) sisse logides lisama maksekaardi andmed oma kontole, seejärel saab piletite eest maksekaardiga tasuda vaid 1 klikiga. Logides sisse kasutajanime ja salasõnaga või 50-eurose ja suurema ostu korral tuleb „Turvalised e-ostud” programmi raames makse kinnitamiseks  veelkord enda isikut tõendada, logides sisse oma internetipanka.
 
Kuidas ma saan maksekaardi oma kontole lisada?
Maksekaardi lisamiseks vali „Konto“ ning seejärel Maksekaardi valikus „lisa“. Maksekaardi lisamiseks pead olema sisselogitud ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID vahendusel.
 
Miks ma ei saa maksekaarti lisada?
Maksekaardi andmeid saab uuendada (st lisada, kustutada) vaid siis, kui oled sisse loginud ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID vahendusel. Kui oled mängukontole sisseloginud kasutajanime ja salasõna abil, siis maksekaardi andmetes muudatusi teha ei saa.
 
Miks mul enam ostukorvis maksekaardi nuppu ei näita?
Maksekaardiga tasumise võimalust ei pakuta juhul, kui mängukontoga seotud maksekaart on aegunud või oled varem seotud kaardi oma mängukontolt kustutanud.  Maksekaardiga tasumise võimalust ei pakuta ajutiselt ka siis, kui oled ostuprotsessi käigus algselt maksnud maksekaardiga, kuid ei ole ostuprotsessi lõpuni viinud. Sel juhul sama ostusessiooni käigus enam uuesti maksekaardiga tasuda ei saa. Kui soovid siiski tasuda ostu eest maksekaardiga, pead ostukorvis olevad piletid kustutama ja piletid uuesti valima.
 
Proovisin maksekaarti oma kontole lisada, aga see ei õnnestunud
Maksekaart peab olema Eestis tegutseva panga poolt väljaantud kehtiv deebet- või krediitkaart (vastavalt tingimustele peab maksekaart olema väljastatud eraisikule). Loe lähemalt Maksekaardi kasutamise tingimustest.

Piirangud maksekaardi kasutamisel
Turvalisuskaalutlustel kehtivad maksekaardiga tehtavatele tehingutele järgmised piirangud:
Mängija võib teha kuni 10 tehingut tunnis;
Mängija võib teha kuni 30 tehingut 24 tunni jooksul;
Mängija maksekaardiga tehtud maksete summa ei tohi ületada 2500 eurot 24 tunni jooksul.
 
See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt