Unustasin oma kasutajanime või salasõna, mida nüüd teha?
Kui oled unustanud kasutajanime või salasõna, siis saad Mobiil-ID või ID-kaardiga sisselogides „Minu konto“ all oma salasõna muuta ning kasutajanime näha (kord juba valitud kasutajanime muuta ei saa).
Kui sul ei ole Mobiil-ID või ID-kaardi kasutamise võimalust, vali sisselogimise aknas “Unustasid salasõna?” ja seejärel avaneval lehel “Pole ID-kaarti ega Mobiil-ID-d. Logi sisse sulle sobiva pangalingi kaudu ja muuda salasõna“. Tutvu ka salasõna reeglitega.

Kui su konto lukustub, sest oled sisestanud vale salasõna juba viis korda järjest, siis saad Mobiil-ID või ID-kaardiga siiski sisse logida. Salasõnaga sisselogimiseks pead ootama 30 minutit (ka siis, kui oled salasõna ära muutnud). 
 
Kas ma pean avaldama oma tegelikke andmeid?
Jah, kui soovite oma võitu kätte saada.

Minu nimi on "Minu konto" all vale, kas ma saan seda ise muuta?
Jah, selleks peate oma mängukontole sisse logima ID-kaardi või Mobiil-ID abil ning seejärel viiakse Teie mängukonto andmed vastavusse isikutuvastamise aluseks olevate andmetega.

Kas ma saan ostetud pileti tühistada?

Internetist või m-loto kaudu ostetud piletit ei ole võimalik peale ostu kinnitamist /makse sooritamist tühistada.


Loteriipiletid internetis

Kas Eesti Loto kodulehelt piletit ostes pean tasuma ka panga ülekandetasu?
Sõltuvalt pangast ja mängija panga paketist võib pank küsida ka ülekandetasu.

Kas saan Eesti Loto kodulehel mitme pileti eest korraga tasuda?
Jah, saab. Iga pileti ostul lisatakse pilet ostukorvi. Kui enne maksmist minna uuesti “Mängima” lehele, saab lisaks osta uusi pileteid. Kui kõik soovitud piletid on ostukorvi lisatud, saab asuda piletite eest tasuma.
PS! Kohe peale sisselogimist on üleval menüüs punkt “Ostukorv”, kus on näha kõik varasemalt ostukorvi lisatud piletid. Ostukorv tühjeneb automaatselt kohe peale piletite eest tasumist või ostukeskkonnast välja logimist.

Ostsin internetist pileteid, kuid pärast maksmise sooritamist andis pank teate tehniline viga. Nüüd kontrollides on minu arvelt pangas siiski raha võetud aga pileteid 'Minu piletid' all ei ole ja ostukorv on tühi. Mida teha?
Kahjuks ei ole kogu pileti interneti teel ostmise protsess Eesti Loto kontrolli all. Interneti teel pileti ostmisel suunatakse mängija panka ning tagamaks pangatehingute privaatsust ei ole Eesti Lotol võimalik kontrollida Mängija edasist tegevust makse sooritamisel ega ka panga tegevust. Pileti ostu kinnitamisel (tellimuse kinnitamiseks peab Eesti Loto infosüsteemi jõudma panga kinnitus vastava tehingu sooritamise kohta) jääb Eesti Loto sõltuma Mängija, interneti panga keskkonna haldaja ja interneti ühenduste pakkujate teenustest. Seetõttu on tõesti võimalik, et kõik interneti teel esitatud ostutellimused ei saa täidetud. Mittetäidetud tellimuste raha aga tagastatakse alati mängijatele tingimusel, et mängija teatas juhtunust Eesti Lotosse tel. 6 502 030 või klienditugi@eestiloto.ee.

Kuidas ja kust on võimalik vaadata oma pileteid?
Logi sisse ja vali link Minu piletid.

Kas on võimalik pileteid välja printida peale nende eest tasumist?
Ei ole, Eesti Lotol on ainukesena õigus on-line loterii pileteid trükkida Eestis. Internetist saab välja trükkida pileti koopia, kuid see koopia ei ole aluseks võidu maksmisel. Kui soovite mingil põhjusel pileti originaali, siis palume tulla selleks Eesti Loto peakontorisse Hallivanamehe 4, Tallinna.

Miks ei näe enne pliks-plaks pileti tasumist arvuti poolt pakutavaid numbreid? Kus on võimalik näha pliks-plaks pileti numbreid?
Seoses lotosüsteemi iseärasustega ei ole enne pileti eest tasumist võimalik näha pliks-plaks numbreid, sama süsteem toimib ka pileti ostmisel Loto müügipunktist. Oma numbreid saad näha sisenedes menüüsse “Minu piletid”.

Miks on menüüs "Minu piletid" osad numbrid värvilised?
Kui number pileti mänguväljal langeb kokku loositud numbriga, siis ta värv muutub.

Vikinglotto ja Eurojackpot’i piletil:
põhinumbrid - punased
lisanumbrid - rohelised

Keno piletil:
punased

Bingo loto piletil:
nurkademängus väljaloositud esimesed 33 numbrit - punased (võidupileti mänguvälja nurkades on punased numbrid)
numbrid 34.-38. diagonaalimängus - rohelised (võidupileti mänguvälja diagonaalides on rohelised ja punased numbrid)
numbrid 39. - ... täismängus - kollased (võidupiletil kõik numbrid on punased, rohelised ja kollased, pole ühtegi sinist numbrit).

Kui ostan pileti internetist, kas pean selle hiljem ka terminalist välja võtma?
Ei pea.

Võidud internetis

Võitsin, aga võidusumma ei ole pangakontole laekunud?
Võidud makstakse Eesti Loto interneti keskkonna kasutajaks registreerimisel määratud pangakontole 10 tööpäeva jooksul. Kui loosimisest on möödunud 10 tööpäeva ja võidusummat pangakontole pole laekunud, siis kontrolli üle oma andmed Eesti Loto internetikeskkonnas. Kui andmed on parandatud, siis palun anna sellest teada Eesti Loto klienditeenindusele e-kirja teel klienditugi@eestiloto.ee

Kuidas saan võidu kätte, kui ostsin pileti internetist?
Internetist ostetud lotopiletiga saadud võit suuruses kuni 2 000 eurot kantakse 10 tööpäeva jooksul automaatselt mängija mängukontol märgitud arvelduskontole. Selleks, et võidetud summa arvelduskontole laekuks, peavad mängija mängukontole märgitud arvelduskonto andmed olema korrektsed. Suuremaid võite saab lisaks Eesti Loto kontorile vormistada ka digitaalselt.
Vaata lähemalt, kuidas võitu digitaalselt vormistada.

Kui minu pileti eest maksab keegi teine, kuhu läheb võit?
Võit kantakse kasutajaks registreerimisel sisestatud kontole.
 
Minu internetist ostetud Bingo loto pilet võitis. Sain oma e-mailile võidu kohta kaks erineva summaga teadet. Miks?
Võiduteade saadetakse Teile iga võidu kohta eraldi. Näiteks kui olete võitnud Bingo lotoga nii nurkade- kui ka diagonaalide mängu, siis saate selle kohta ka kaks teadet. Sama kehtib ka siis, kui mängite mitme väljaga Vikinglottot. Näiteks, kui Teie ostetud viie mängureaga Vikinglotto piletil võitis kolm rida, siis saate ka kolm võiduteadet.

Kui võidan suurema summa, kuidas ma siis oma võitu tõestan?
Kuivõrd kõik Teie andmed on elektrooniliselt olemas, peab suurema võidu vormistamiseks Eesti Lotosse tulema kehtiva isikut tõendava dokumendiga (id-kaart, pass, juhiluba). Muid tõestusmaterjale vaja pole.
 
Kui valida võidust teavitamiseks sms, siis kas see toob mingisuguseid lisakulutusi mängijale?
Jah, sõnumi hind on 0,19 eurot.
 

Ennustatav jackpot: 21 000 000

Eurojackpot on paljude Euroopa riikide ühine lotomäng, millega võib võita kuni 90 miljonit eurot!
Mängima Tulemused

Ennustatav jackpot: 400 000

Bingo loto on põnev ja lihtne mäng, mille mängunumbreid saab veebis ise valida ning loosimisele telesaate vahendusel kaasa elada.
Mängima Tulemused

Ennustatav jackpot:
8 700 000

Vikinglotto on Skandinaavia ja Balti riikide ühine lotomäng, mille jackpot on alati vähemalt 3 miljonit eurot.
Mängima Tulemused

Peavõit:
300 000

Keno on palju põnevust ning valikuid pakkuv mäng, kus saab ise otsustada, mitme numbri ja millise panusega osaleda.
Mängima Tulemused